+38 (063) 254-19-99
+38 (044) 287-53-33
info@skyrest.com.ua  
Курсы валют
30.89 28.22
no avtive banenrs found

Карпатсько_буковин мелодия

Тур на травневі
Карпатсько-Буковинська мелодія

На травневі свята нас чекає захоплююча подорож Карпатами із відвідуванням старовинних поселень в Крилосі, огляд музеїв в Коломиї. Крім цього, ми будем мати змогу насолодитись мальовничими краєвидами Буковини і відчути непевершену атмосферу міста Чернівці.

01 травня - 03 травня
3 дні/2 ночі

Рогатин - Галич-Крилос - Коломия - Чернівці

Вартість (з особи): 695 грн

Програма туру:

1 день.
Ранішній виїзд зі Львова. Дорогою зупинка в Рогатин на батьківщині легендарної Роксолани (Насті Лісовської), дружини султана Сулеймана Пишного. Відвідування старовинного поселенні в Крилосі, огляд музею древнього Галича. В експозиції музею представлена історико-культурна спадщина давнього міста, археологічні та архітектурні знахідки минулого, які засвідчують, що Галич свого часу був могутнім державним та релігійним центром. Переїзд до міста Коломия. Екскурсійна програма по місту. Відвідування коломийського музею “Писанка”, що є єдиною у світі культурною установою для збереження і експонування творів писанкового розпису – писанок. Відвідування коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття. Переїзд до місця поселення. Ночівля.

2 день.
Сніданок. Вільний день. Проведення вільного часу в "Маєток "Сокільське". Чудові краєвиди, чисте гірське повітря, нададуть Вам настрою, та наснаги на цілий рік.

3 день.
Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд до Чернівців - міста з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Екскурсія історичним середмістям австрійської доби дасть змогу ознайомитися з архітектурним ансамблем XIX— початку XX століть. Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений до списку об`єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO. Екскурсійна програма по резиденції. Виїзд до Львова.

 У вартість входить:
    транспортне обслуговування по програмі
    екскурсійне обслуговування по програмі
    проживання 2 ночі в готелі
    медичне страхування

Додатково оплачується:
   вхідні квитки в екскурсійні об`єкти
    харчування сніданки шведська лінія 50 грн/ос
    власні витрати

Фірма не несе відповідальності за погодні умови та має право вносити корективи в програму без зменшення загального обсягу  послуг.