+38 (063) 254-19-99
+38 (044) 287-53-33
info@skyrest.com.ua  
Курсы валют
30.89 28.22
no avtive banenrs found

Пасха по Львове

Пасха у Львові

На Великдень до Львова!

19-21/04

3 дні/2 ночі

Саме у місті Лева найкраще відчути цю атмосферу, бо ж відомо, що тут родинний дух витає у кожному з численних храмів, на кожній площі і вулиці, на яких у дні Великодня відбуваються фольклорні свята, виставки, концерти, театралізовані дійства, а ми допоможемо усе гармонійно поєднати в екскурсіях по Львову. Тур до Львова на Пасху - унікальний шанс побачити інший Львів, відчути пасхальні традиції та відпочити душею. Пповірте - мелодійні  гаївки приведуть весну не лише в природу, а й у Ваші серця.

 

Вартість програми (з особи):

готель 3*

готель 3*+

готель 4*

готель 4*+

630 грн

730 грн

970 грн

1130 грн

1 день. Зустріч у Львові.  Вирушаємо на на пішохідну екскурсію "Всі дороги ведуть до Ринку” (Пл. Ринок, Вірменський собор, Кафедральний костел, Успенська Церква, збір групи в центрі міста), під час якої Ви познайомитеся із центральною частиною міста та її серцем - площею Ринок!  Далі громадським транспортом їдемо до готелю. Поселення в готель та  вільний час перед неменш цікавою вечірньою порою! Зі своєї сорони, рекомендуємо екскурсію "Вечірній Львів" (60грн/ос.) або ж просто поблукати вуличками міста - тут не можливо загубитися, повірте :)

2 день. Снідаємо. Цей день пропонуємо Вам спланувати на власний смак :) Можна відвідати Музей народної архітектури і побуту "Шевченківський Гай", де завжди відбуваються святкові дійства до Пасхи, або фестиваль писанок, який буде проходити у центральній частині міста. 

3 день. Снідаємо та виселяємося із готелю. Трохи доведеться походити пішки, адже попереду неменш цікава екскурсійна програма екскурсійна програма "Минуле і сучасне Львова", яка справді покаже Вам різний Львів: старовинний, культурний, прекрасний. Після 2-годинного вивчення Львова бонус - вільний час для душі :) Пропонуємо придбати сувеніри на мистецькому ринку “Вернісаж” - без сувенірів нікуди, тим більше у Львові!

   

Шпаргалка-рекомендація "варто відвідати":

  • для пивних гурманів: екскурсія та дегустація пива у Львівському музеї пивоваріння (квиток з дегустацією - 20 грн, без дегустації — 10 грн)
  • для любителів цікавих місць та оригінальних закладів:відвідання львівських концептуальних ресторанчиків: “Криївка”“Гасова лямпа”“Мазох-кафе”,“Лівий берег”
  • для солодкоїжок: львівська майстерня шоколаду
  • для вічних дослідників та любителів історії: музеї Львова:“Королівські зали”музей середньовічної зброї “Арсенал”"Кам`яниця Бандінеллі",  “Шевченківський гай”

  

У вартість входить:

  • проживання в готелі – 2 ночі
  • харчування - 2 сніданки
  • екскурсії по програмі

Додатково оплачується:

  • вхідні квитки в екскурсійні об`єкти
  • особисті витрати